Utorok 25. 9. 2018

Vitajte na stránke našej školy

• Zber plechovíc (24. - 28. 9. 2018)
    22. 9. 2018 Zber plechovíc sa bude konať od 24. - 28. 9. 2018.
    Zdeformované plechovice môžete nosiť do budovy ročníkov 5. - 9. pred a po vyučovaní.

• 19. 9. 2018 Dňa 18. 9. sme absolvovali OŽaZ - branné cvičenie - pochod v teréne. Ponúkame niekoľko fotiek, ako nám bolo fajn.
  • 13. 9. 2018 Hoci sa nám nový školský rok už naplno začal, radi si zaspomíname na veselé a oddychom naplnené prázdniny. Medzi  milé prázdninové aktivity patrí denný letný tábor predškolákov.
  • 4. 9. 2018

V dňoch od 16. do 20. júla 2018 sa v našej škole konal denný letný tábor, ktorý bol organizovaný v spolupráci s mestom a farnosťou Rajec.
    Pre deti bol pripravený pestrý program. Svoju kreativitu mohli využiť pri výrobe magnetiek a brošní z modelovacej hmoty. Ďalej si podľa vlastnej fantázie nakreslili a vymaľovali ľubovoľný motív na plátennú tašku alebo tričko. Priaznivé počasie nám počas týždňa umožňovalo organizovať viaceré vychádzky do okolitej prírody.
    Navštívili sme sklársky skanzen vo Valaskej Belej, kde sa ešte zachováva tradičné sklárske remeslo. Videli sme, ako sa sklo vyrába, ako sa dá tvarovať, naťahovať, fúkať a ako vznikajú originálne sklené výrobky, ktoré sme si mohli po prezentácii zakúpiť. Cestou naspäť sme sa zastavili v obci Čičmany, kde mohli žiaci obdivovať ľudovú architektúru. Tiež sme si boli zaplávať v Relax Centre v Rajeckých Tepliciach, využili jacuzzi a masážne trysky.  A, samozrejme, nemohli chýbať rôzne športové aktivity a súťaže počas celého týždňa. O výborné obedy sa postarali naše šikovné tety kuchárky.

Podporte našu školu

Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.