Katolícka spojená škola Rajec

Prihlásenie

Streda 25. 4. 2018

Vitajte na stránke našej školy

Novinky

  • Do galérie Školský florbalový turnaj boli pridané fotografie.

  • 23. 4. 2018

    Projektom Ekoučebňa v batohu (odnesieme si v ňom pomôcky do terénu)  presunieme vyučovanie so sebou tam, kam budeme potrebovať – do sadu, na lúku, k rieke, pod chránenú lipu alebo bocianie hniezdo.  Cieľom projektu je vytvoriť zoznam takýchto lokalít v Rajci s návrhom ich využitia a pripraviť k nim modelové vyučovanie.  Využitie jednej lokality (záhrada) skvalitníme umiestnením popisov drevín a drevenými prvkami. Pri škole pribudne stromoradie ovocných drevín, ktorým začnú žiaci písať kroniku ako pripomienku dlhovekosti stromov.

  • 23. 4. 2018

    Triedy 4. A a 5. A navštívili 17. apríla 2018 Planetárium v Žiari nad Hronom. Žiaci si rozšírili vedomosti nielen o slnečnej sústave, ale prostredníctvom modernej techniky zobrazovania sa na chvíľu stali súčasťou nekonečného a tajomného vesmíru. Bolo to veľmi zaujímavé.

  • Do galérie MÁM RÁD FYZIKU boli pridané fotografie.

  • Do galérie Fyzika boli pridané fotografie.

Podporte našu školu

Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.