Výlet 8. A

27. – 28. mája naša trieda 8. A strávila spoločné chvíle na chate Vlčia jama v Malých Ledniciach.

Keď sme po príjemnej rannej prechádzke došli na chatu, začal sa „kolotoč“ loptových hier na vykosenej lúke pred chatou. Celé predpoludnie i veľkú časť popoludnia sme strávili vonku, v krásnej prírode. Poobede sme si pochutili na privezenej pizzi. Večer a aj neskoro do noci sme hrali v chate spoločenské hry a pripravili sme pre našu Anettku rozlúčkový večierok.

Druhý deň nám už počasie neprialo. Napriek tomu sme si spravili program v chate a rozdelili úlohy pri príprave raňajok a obeda, ako aj pri upratovaní po jedle. Poobede sme si pozreli film, poupratovali chatu a keďže stále pršalo, rodičia nás zviezli z chaty domov. Sme radi, že sme mohli spolu prežiť iné chvíle ako v škole.

Kolektív 8. A