• Čo vieš o hviezdach? - regionálne kolo

• 25.05.2018 14:02
        • prebehlo v mestskej knižnici v Žiline. Súťažili  sme v troch kategóriách.
          V prvej našu školu reprezentoval Jakub Brezáni ktorý sa umiestnil na 1. mieste

V druhej  Filip Závadský 1. miesto a Branislav Dubravka 2. miesto
          Jozef Jasenovec z 9.B sa zúčastnil regionálneho kola kvôli monitoru v Kysuckom Novom Meste, kde skončil tiež na 1. mieste.
          V tretej kategórii sme nemali reprezentanta, ale potešila nás účasť bývalého žiaka našej školy Kamila Huliaka ktorý sa umiestnil na 1. mieste.

• Biblia očami detí - vyhodnotenie diecézneho kola

• 13.04.2018 13:40
        • Nesmierne sa tešíme z prvého a tretieho miesta a tiež z postupu do celoslovenského kola vo výtvarnej súťaži.

Blahoželáme žiačkám 4.A triedy, ktorých práce sa v Žiline páčili.

1. miesto získala    Nikolka Uríčová  s prácou Podobenstvo o horčičnom zrnku.

3. miesto získala      Majka Šáleková s prácou  Krst Pána Ježiša.

No zároveň máme radosť zo všetkých žiakov štvrtého a piateho ročníka, ktorí so zanietením čítali Sväté písmo, premýšľali nad obsahom prečítanej časti a veľmi trpezlivo kreslili svoje predstavy na výkres.

fotogaléria

• 26.03.2018 12:51
        • Dňa 29. januára 2018 sa uskutočnilo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína žiakov na 1. stupni KSŠ.

• 29.01.2018 07:30
        • V piatok, 26. januára, sme si "zasúťažili v netradičnom "športe" - vo vedomostiach zo Svätého písma.

• 08.12.2017 13:40
        • Dňa 6. decembra 2017 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády.