BEST IN ENGLISH

Vo štvrtok, 30. novembra 2017 sa už tradične naši maturanti zúčastnili medzinárodnej online jazykovej súťaže „Best in English“ pre študentov SŠ a gymnázií.

Študenti mali možnosť overiť si svoje znalosti a jazykové zručnosti v anglickom jazyku, a to v oblasti gramatiky, čítania a počúvania s porozumením na úrovni B1 až C1. Na vyplnenie testu mali 60 minút a po uplynutí tohto času uvideli predbežný výsledok . Vzhľadom k tomu, že naši maturanti absolvovali túto súťaž už druhý krát, viacerí konštatovali progres v porovnaní s minulým školským rokom. Oficiálne výsledky budú zverejnené  do dvoch týždňov od konania súťaže, kde si každý zúčastnený môže porovnať svoje umiestnenie s inými stredoškolákmi z 28 krajín EÚ. Najlepšie skóre mal Michal Baláž z oktávy.

Srdečne gratulujeme!