Florbalový turnaj mladších žiakov

Vo štvrtok, 23. marca, odohrali medzi sebou zápasy vo florbale mladší žiaci. Sily si medzi sebou zmerali piataci, šiestaci a siedmaci. Každá trieda odohrala päť zápasov.

Spolu  v rámci turnaja sa ich odohralo pätnásť.  Výsledky boli rôzne. Aj tesné, jednogólové, ale bol aj dvojciferný rozdiel. Všetko záležalo od zručnosti a kondície hráčov. Po konečnom sčítaní bodov sa na prvom mieste umiestnili žiaci 7. A triedy a to bez straty bodu. Druhé miesto si museli žiaci vybojovať v "rozstrelovom" zápase, lebo bol zhodný počet bodov a aj vzájomný zápas bol remízový. Šťastnejším  tímom  sa stali žiaci 7. B triedy a vybojovali si konečné druhé miesto. Ako tretí skončili žiaci 6. B triedy.

Všetci zúčastnení dostali sladkú odmenu a víťazi aj veľkú bonboniéru a diplom.  Víťazom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie pekné športové výkony a akcie.

Mgr. Vladimír Baďura