Vianočný kalčetový turnaj

Centrum voľného času pri Katolíckej spojenej škole v Rajci usporiadalo 29. decembra 2016 (štvrtok) vianočný kalčetový turnaj v priestoroch telocvične školy. Spolu sa zúčastnilo na turnaji 40. žiakov z piatich škôl

– Katolícka spojená škola Rajec, Základná škola Lipová Rajec, Základná škola Rajecké Teplice, Gymnázium sv. Františka z Assisi Žilina, Spojená škola Kysucké Nové Mesto. Súťažilo sa v dvoch kategóriách: 5. – 7. ročník ZŠ a 8. ročník ZŠ – 1. ročník SŠ. S organizáciou a celkovým priebehom turnaja nám pomohol aj p. kaplán Mgr. Michal Melišík. Prvé tri dvojice v každej kategórii boli odmenené diplomom a zaujímavými cenami.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa turnaja zúčastnili a pevne veríme, že sa opäť stretneme na podobných akciách.

Kategória 5. – 7. ročník ZŠ:

1. miesto         M. Jasenovec – P. Pohánka

2. miesto         Ľ. Kľučka – Michal Židek

3. miesto         A. Person – I. Stupňan

Kategória 8. ročník ZŠ – 1. ročník SŠ:

1. miesto         V. Augustín – O. Vanák

2. miesto         K. Gažúr – J. Salandra