• Výška stravného od 1. 2. 2020

• Zmena výšky stravného od  1.2. 2020
            • Biblická olympiáda – školské kolo

• Symbolicky, vo vyhlásenom Roku Božieho slova, začala opäť školským kolom Biblická olympiáda.
            • Dôležitý oznam!

• Riaditeľské voľno
              Z dôvodu vysokej chorobnosti bude v piatok, 24. 1. 2020, riaditeľské voľno. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 27. 1.
              Za pochopenie ďakujeme.
          • Podpora zručností pre život

• V našej škole  vidíme veľký potenciál v podpore rozvoja emocionálneho a sociálneho učenia sa detí už v mladšom školskom veku. Zapojili sme sa preto do programu Kamaráti Jabĺčka (zastrešeného organizáciou Partnership for Children), ktorý je určený pre deti vo veku 8 až 10 rokov.
            • 25. Rodičovský ples

• Srdečne Vás pozývame na 25. Rodičovský ples.

• Výsledky - Testovanie 5

• Testovanie 5-2019 sa uskutočnilo ešte v novembri 2019. Piataci boli testovaní v predmetoch slovenský jazyk a literatúra a v matematike. V týchto dňoch sme obdržali výsledky našej školy, ktoré nás veľmi potešili.
            • Jasličková pobožnosť

• Na Sviatok Božieho narodenia žiaci našej školy pod vedením pani Liškovej a p. Jonekovej priblížili krátkym divadielkom udalosti tohto dňa.
            • Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny trvajú od 23. 12. 2019 do 7. 1. 2020. Vyučovanie začína v stredu, 8. 1. 2020.