• OZ ZRNKO 2%

• 12.02.2024 15:42
      • Milí rodičia a priatelia našej školy,
        obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2% zo zaplatenej dane z príjmov v prospech našej školy a teda Vašich detí.
      • Zákon SR Vám umožňuje darovať 2% zo svojej zaplatenej dane z príjmov neziskovej organizácii, akou je i naše ZRNKO. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Finančné prostriedky z 2% pre nás znamenajú dôveru a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.
        Príspevky využijeme na modernizáciu a skrášľovanie školy a podporu pri akciách (triednych aj školských).

Vyhlásenie o poukázaní sumy 2 % zo zaplatenej dane z príjmov si môžete stiahnuť zo stránky školy. Vyplnené tlačivo spolu s potvrdením o zaplatení dane z príjmov, ktoré Vám dá zamestnávateľ, prineste/pošlite priamo do školy alebo zaneste na daňový úrad.

Vopred Vám ďakujeme za prejavenú dôveru.

Riaditeľ školy a kolektív zamestnancov

Tlačivo si môžete stiahnuť tu:

Tlacivo_ZRNKO2023.pdf