• Zbierka vlny - poďakovanie

• Milé deti, milí misijní priatelia a dobrodinci!
              Z celého srdca Vás pozdravujem z Bratislavy. Keď som niekedy adresovala nejaké listy a pozdravy s prosbou či vďakou, boli väčšinou zo zahraničia: Rumunska, Filipín a Ríma. Tentokrát je to z nášho hlavného mesta, kde pôsobím síce len krátko, ale potrieb a biedy je tu viac než dosť.
            • Mariánska družina v akcii

• So združením Mariánskej mládeže (OS Rajec) sme potešili starých ľudí v Deň chudobných a opustených.
            • Projekt Poľsko-slovenské cesty dedičstva

• V dňoch 24. – 26. októbra 2018 malo 10 žiakov 9. ročníka Katolíckej spojenej školy v Rajci možnosť zúčastniť sa Workshopu v rámci projektu Poľsko-slovenské cesty dedičstva.
            • Rozprávkové katakomby

• V piatok 16. 11. 2018 žiaci 1.stupňa navštívili gotické pivnice v Žiline, o ktoré sa už vyše dvadsať rokov starajú kapucíni.
            • Knihárska dielňa Lidy Mlichovej a výroba knižnej väzby

• Dňa 13. a 14. novembra sa štvrtáci zúčastnili prehliadky knihárskej dielne Lidy Mlichovej, ktorá je ojedinelá svojho druhu na Slovensku.
            • Futsalový turnaj v Tepličke

• Dňa 7. novembra naši žiaci z 8. a 9. ročníka reprezentovali našu školu na futsalovom turnaji v Tepličke nad Váhom.
            • Beh 17. novembra 2018

• Dňa 8. novembra sa zišlo na Veľkom diele v Žiline veľa športovcov, žiakov z rôznych škôl obľubujúcich cezpoľný beh.
            • Večerná exkurzia do hvezdárne

• V stredu 8. novembra sa žiaci 4. ročníka konečne zúčastnili dlho plánovanej atraktívnej večernej  exkurzie do Hvezdárne v Kysuckom Novom Meste.
            • Exkurzia Osvienčim - Krakov

• Dňa 29.10.2018 (pondelok) sme sa vybrali luxusným autobusom na výlet do Poľska. Výlet bol určený pre žiakov 9. ročníkov, a taktiež pre žiakov z Tepličky nad Váhom.
            • Exkurzia - Predná Hora

• Dňa 24. októbra 2018 sme sa my, žiaci 9. ročníka KSŠ v Rajci, vybrali do liečebného zariadenia na Prednej Hore.