• Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

• Stredajšie predpoludnie (30. 1.) sme strávili v príjemnej atmosfére. Konalo sa školské kolo súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín.
            • Prihlásenie do 5. ročníka

• Vážení rodičia, milé deti,

je možnosť prihlásiť sa do 5. ročníka v Katolíckej spojenej škole, jedinej spádovej katolíckej školy v Rajeckej doline. Škola vo vzdelávaní dosahuje dlhodobo veľmi dobré výsledky, preto je v rebríčku škôl INEKO zaradená na popredné miesta s prívlastkom - veľmi dobrá škola.

• Noc v škole

• Dňa 31. 1. 2019 sa uskutoční už tradičná akcia Noc v škole. Začiatok je vo štvrtok od 18.00 hod. Pripravené sú rôzne súťaže, hry a aktivity. Na večeru sú zabezpečené párky a počas celej akcie aj pitný režim. Raňajky budú medzi 7.30 – 8.00 hod. Po nich žiaci odchádzajú domov.

• Biblická olympiáda - školské kolo

• Ako tradične sa začiatkom nového roka uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Tentoraz to bolo 16. januára.
            • Projekt: „Školský psychológ ako nástoj podpory inklúzie v KSŠ Rajec“

• Hlavným cieľom projektu je zlepšenie študijných výsledkov vo vzdelaní žiakov so ŠVVP, ktorí nemajú prideleného asistenta učiteľa a vytvorenie vhodných podmienok pre ich vzdelávanie s dôrazom uplatňovania rovnakého prístupu ku vzdelaniu.

• Projekt: „Zvýšme inkluzívnosť vzdelávania a buďme úspešnejší v KSŠ Rajec“

• Hlavným cieľom projektu je, Zvýšením inkluzívnosti vzdelávania a vytvorením podmienok pre rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu dosiahnuť, u žiakov so ŠVVP, aby  dosiahli výsledky minimálne na úrovni priemeru ich ročníka.

• Novoročný kalčetový turnaj - výsledky

• Novoročný kalčetový turnaj sa uskutočnil 7. 1. 2019 od 10. hod. v budove druhého stupňa.
            • "Nech sa nám na Vianoce odpad pod nohy nemoce" - výtvarná súťaž s Natur-pack-om

• Naša žiačka, Betka Šáleková z 8. A, získala vo výtvarnej súťaži s Natur-pack-om krásne 2. miesto.
          • Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny: 22. december 2018 (sobota) - 7. január 2019 (pondelok)
              Školské vyučovanie začína 8. januára 2019 (utorok)