• Nová fyzikálna učebňa

• Učíme sa v novej fyzikálnej učebni s novými robotickými stavebnicami.

• Pôstna polievka

• V sobotu pred Kvetnou nedeľou sa brány našej školy otvorili pre všetkých, ktorí chceli podporiť nielen Katolícku spojenú školu, ale aj OZ Tilia, RC Paletka či Katolícku charitu.
            • Exkurzia Košice

• Kým deviataci prežívali krušné chvíle počas Testovania 9, naši siedmaci sa vybrali na exkurziu do Košíc.
          • Biologická olympiáda - okresné kolo

• Blahoželáme Petríkovi Martinkovičovi, ktorý v okresnom kole Biologickej olympiády v odbore zoológia vyhral 1. miesto, pričom porazil zástupcov všetkých ročníkov 2. stupňa ZŠ.

• Biblická olympiáda - diecézne kolo

• Blahoželáme nášmu tímu v zložení Kristína Cisáriková, Alžbeta Martinkovičová a Michal Židek, ktorí v diecéznom kole Biblickej olympiády získali 3. miesto. Ďakujeme.

• Matematická olympiáda - okresné kolo

• Opäť blahoželáme úspešným riešiteľom okresného kola Matematickej olympiády Adamovi Filovi a Jakubovi Brezánimu zo 7. A triedy. Nech ich nadšenie elán neopúšťajú.

• Dejepisná olympiáda - okresné kolo

• Blahoželáme úspešným riešiteľom okresného kola Dejepisnej olympiády Adamovi Filovi a Jakubovi Brezánimu zo 7. A triedy. Prajeme im veľa úspechov v ich ďalšom snažení.

• Zber plechovíc

• Zber plechovíc sa bude konať do 30. 4. 2019.
              Zdeformované plechovice môžete nosiť do budovy ročníkov 5. - 9. pred a po vyučovaní.
            • Perinbaba v bábkovom divadle

• Dňa 4. apríla sa žiaci prvého stupňa zúčastnili divadelného predstavenia PERINBABA v bábkovom divadle Žilina.