• Púť cirkevných škôl Žilinskej diecézy v Turzovke

• Na Sviatok Nanebovstúpenia Pána sa žiaci ôsmych ročníkov a členovia školského zboru vybrali spolu s triednymi učiteľkami a pánom riaditeľom osláviť tento sviatok slávením eucharistie v spoločenstve zástupcov jednotlivých základných a stredných cirkevných škôl našej diecézy.
            • Duchovná obnova v kláštore sestier redemptoristiek

• Víkend 17. – 19. 5. sme strávili na duchovnej obnove v Kežmarku, v kláštore Sestier redemptoristiek, Reholi Najsvätejšieho Vykupiteľa.
          • Výlet 8. B

• Konečne prišla očakávaná streda, 22.máj 2019 a my sme sa vydali autobusom do Zázrivej. Po vystúpení z diaľkového spoja sme sa ocitli v krásnom horskom prostredí s čistým, ale chladným vzduchom..

• Výlet 5. A

• Slovenské ľudové rozprávky, kto by ich nepoznal!

Možno si ešte spomíname na nejaký obrázok – ilustráciu v knihe.

• Zber papiera

• Dávame do pozornosti, že v dňoch 27. 5. - 30. 5. sa bude na našej škole konať zber papiera a zároveň sa ukončí zber plechovíc. Papier aj plechovice môžete nosiť pred vyučovaním od 7. 00 - 8. 00 hod. a popoludní od 13. 00 - 15. 00 hod. Ďakujeme za vašu aktivitu.
          • Radostná škola s Danielom Hevierom

• Pri surfovaní na internete sme natrafili na projekt známeho slovenského spisovateľa a textára populárnych piesní Daniela Heviera s názvom Radostná škola.
          • Turnaj cirkevných škôl v malom futbale

• Dňa 7. 5. 2019 sa v Martine konal Turnaj cirkevných škôl v malom futbale. Naše družstvo zložené zo starších žiakov sa umiestnilo na peknom 2. mieste. Súťaže sa zúčastnilo 6 družstiev. Chlapcom srdečne blahoželáme!
          • Čo vieš o hviezdach? - krajské kolo

• Krajské kolo celoštátnej vedomostnej súťaže Čo vieš o hviezdach ovládli naše stálice v oblasti astronómie.