• Branné cvičenie

• Zajtra - v utorok 1. 10. 2019 pôjdu žiaci 5. - 9. ročníka na branné cvičenie do terénu. Zraz žiakov je o 7. 50 hod pred budovou školy. Prosíme, aby žiaci prišli oblečení vhodne do terénu.
            • Ovocie - zelenina - med

• Pridomoví záhradkári  v Rajci v spolupráci s mestom Rajec vás pozývajú na výstavu Ovocie - zelenina - med.
          • Deviataci v Jánošíkových dierach

• Náš výlet do srdca terchovskej  prírody sa začal v pomaly sa prebúdzajúcom Rajci. Športovo oblečení sme nasadli do objednaného mikrobusu, v ktorom nás privítal milý pán šofér.
            • Pozvánka

• Združenie mariánskej mládeže, miestne spoločenstvo Rajec, Vás pozýva na úvodné stretko v nedeľu 29. 9. 2019 o 14,00 hod. v Kostole sv. Ladislava v Rajci .
            • Deň rodiny

• Hovorí sa, že rodina je základ spoločnosti. V tej dnešnej sa vedú diskusie, ako má rodina vyzerať, kto ju má tvoriť.  My sme sa rozhodli rodinu osláviť.
            • Košice vlakom

• V dnešnej dobe deti už nie sú zvyknuté cestovať vlakom. A pritom je to jeden z najpohodlnejších spôsobov prepravy.
            • Európsky deň jazykov na GSF

• Tohtoročný Európsky deň jazykov si deviataci našej školy pripomenuli návštevou Gymnázia sv. Františka z Assisi v Žiline, kde sa zúčastnili zaujímavého programu, ktorý pripravili tamojší študenti.
            • Plenárne a triedne ZRŠ

• Vážení rodičia,

pozývame vás na plenárne ZRŠ, ktoré sa uskutoční 10. 9. 2019 (utorok) o 16. 00 hod. v telocvični KSŠ. Po ňom sa budú konať triedne ZRŠ. Účasť nutná.  Ste srdečne vítaní.

• Oznam školskej jedálne

• V prípade neprítomnosti žiaka na vyučovaní alebo v prípade ochorenia je povinnosťou zákonného zástupcu odhlásiť žiaka zo stravy najneskôr do 7. 00 hod.
              nasledovným spôsobom:
              - sms na čísle 0910 852 288,
              - emailom: jedalen@katskola.sk
              - osobne u vedúcej školskej jedálne.

Ak žiak stravu neodoberie alebo nie je v daný deň v škole, tak za neodhlásenú stravu sa dotácia neposkytuje, zákonný zástupca je povinný neodhlásenú alebo neodobratú stravu uhradiť v plnej výške.