• 29.06.2023 07:16
        • Vážení rodičia!

Chceli by sme Vás informovať, že popoludňajší školský klub (ŠKD) v dňoch 29. a 30. 6. 2023 (štvrtok a piatok) NEBUDE.

Deti si treba vo štvrtok vyzdvihnúť po vyučovaní o 11.25 hod. Obed je zabezpečený. V piatok školská jedáleň nevarí.
          Kto by chcel obedy odhlásiť, môže tak urobiť len do 27. 6. (utorok) do 13.30 hod.

Za porozumenie ďakujeme.

• 13.06.2023 15:59
        • Milí rodičia,
          dňa 15.6.2023 (štvrtok) pôjdu deti všetkých oddelení ŠKD na výlet do Kľačí k Bárdymu. Plánovaný odchod bude z Rajca peši hneď po obede.
          Predpokladaný príchod je o 15.25 hod. vlakom. Deti si môžete vyzdvihnúť na vlakovej stanici alebo pred školou. Pribaľte deťom aj malú desiatu, pitie, prípadne 1 - 2 €.
          Ak má Vaše dieťa preukážku na vlak, prosíme, pribaľte mu ju do tašky.
          Ostatné deti, ktoré nemajú preukážku, budú mať cestovné uhradené.
          V prípade nesúhlasu s výletom si môžete svoje dieťa v tento deň odhlásiť z ŠKD, prípadne vyzdvihnúť hneď po vyučovaní.

Ďakujeme.
          S pozdravom vychovávateľky ŠKD.

• 30.05.2023 15:33
        • Milí rodičia,

dňa 1.6.2023 (štvrtok) bude ŠKD do 15.30 - MDD. Deti všetkých oddelení ŠKD pôjdu v tento deň na výlet do Rajeckej Lesnej o 12.43 hod. Predpokladaný príchod je 15.30 hod. Deti si môžu zobrať so sebou desiatu, pitie a 1 - 2 € na zmrzlinu.
          Cestovné budú mať všetky deti preplatené.
          V prípade nesúhlasu s výletom si môžete svoje dieťa v tento deň odhlásiť z ŠKD, prípadne vyzdvihnúť po vyučovaní.
          Ďakujeme.
          S pozdravom vychovávateľky ŠKD.
        • OZ Zrnko 2% dane

• 23.02.2023 17:05
        • Milí rodičia a priatelia našej školy,

obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2% zo zaplatenej dane z príjmov v prospech našej školy a teda Vašich detí.