• Biologická olympiáda - krajské kolo

• 22.05.2023 20:37
        • Dorotka Martinkovičová z 5. A úspešne reprezentovala nielen našu školu, ale aj okres Žilina na krajskom kole Biologickej olympiády, kat. E - odbornosť zoológia. Už ako žiačka 5. ročníka skončila na krásnom 6.mieste. Srdečne jej blahoželáme!
        • Biologická olympiáda - 1. miesto v okresnom kole

• 04.05.2023 20:17
        • Dorotka Martinkovičová z 5.A triedy sa stala víťazkou okresného kola Biologickej olympiády kategórie E, odbornosť zoológia. Súťaže sa zúčastnila výnimočne už ako piatačka, porazila žiakov z vyšších ročníkov a postupuje do krajského kola.
          Žiaci Tomáš Andi /7.B/ a Aneta Hollá /7.A/ sú úspešnými riešiteľmi okresného kola Biologickej olympiády kategórie D.

Srdečne gratulujeme a Dorotke držíme palce!
        • SRDEČNE BLAHOŽELÁME!!!

• 05.04.2022 15:34
        • Srdečne blahoželáme Peťovi Martinkovičovi z 9. A triedy. V okresnom kole Biologickej olympiády kat. E, odbornosť zoológia si vybojoval nádherné 1. miesto a zároveň aj postup do krajského kola. Peťo, ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.
        • OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

• 10.12.2021 17:24
        • V treťom novembrovom týždni si naši ôsmaci a deviataci zmerali sily v jazykových zručnostiach. Celkom 20 šikovných žiakov sa zúčastnilo Olympiády v anglickom jazyku.
        • Rajecká 12-minútovka

• 02.11.2021 20:23
        • "Rajeckej 12 - minútovky" sa zúčastnili naši odvážni žiaci turistického krúžku a veru, nikto to nevzdal, preukázali chvályhodnú telesnú kondíciu. Maratónsky klub Rajec odmenil preto všetky ich výkony.