• Žiakom druhého stupňa vďaka za ochotu, ktorá zaktivizovala aj tých najmenších v našej škole

• 18.12.2020 11:30
      • Niektoré časti roka, určité mesiace, medzníky začíname spolu v kostole, na školskom dvore, inokedy na chodbe. No tentoraz viac spolupracujeme so školským mikrofónom.
      • Žiaci druhého stupňa sa veľmi aktívne  zapojili už v októbri do krátkych hovorených vstupov pred začiatkom vyučovania. Až nás všetkých milo prekvapili. No hoci prešli na dištančné vyučovanie, ich príklad dal impulz a nezanikol. A tak ráno, ešte pred vyučovaním sa sformovali malé skupinky menších žiakov, ktoré sa radostne, smelo a bez strachu prihovárali na rôzne úmysly aj krátkou modlitbou. No a prehovoriť do mikrofónu - to chce predsa trocha odvahy aj od nás dospelých. O to viac sa tešíme z našich žiakov, lebo sme našli cestu ako síce nebyť spolu, ale pekné zvyky si zachovať.