• Oznam

• Vedúca školskej jedálne oznamuje všetkým stravníkom, že v dňoch 26. a 27. júna (t. j. streda a štvrtok) sa nedá odhlásiť z obeda. Pokiaľ viete, že v tieto dni nebudete v škole, je nutné odhlásiť sa najneskôr v utorok (25. 6.).
            • Výlet 8. A

• 27. – 28. mája naša trieda 8. A strávila spoločné chvíle na chate Vlčia jama v Malých Ledniciach.
            • Duchovná obnova prvákov

• Horúci a slnkom zaliaty piatok 14. jún patril najmladším žiakom našej katolíckej školy.
          • Čo vieš o hviezdach? - celoslovenské kolo

• Jakub Brezáni zo 7. A sa v celoslovenskom kole vedomostnej súťaže Čo vieš o hviezdach? umiestnil na krásnom 4. mieste. Filip Závadský z 9. B obsadil 10. miesto. Obom srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.
            • Hvezdári u nás

• V sobotu bol Medzinárodný deň detí a my sme na ne tiež nezabudli.
            • Výlet 7. A/B Moravský kras - Macocha

• Vybrať miesto školského výletu býva niekedy náročné. Je nutné zohľadniť veľa vecí - od vzdialenosti, náročnosti trasy až po finančné možnosti rodičov.
          • Atletická olympiáda

• Dňa 17. mája 2019 sa v Dubnici nad Váhom uskutočnila atletická Olympiáda cirkevných základných škôl.