• Slávnostné otvorenie šk. roka 2019/2020

• Začíname sv. omšou v pondelok 2. 9. 2019 o 8. 00 hod. v Kostole sv. Ladislava v Rajci.
            • Zoznam zošitov pre žiakov 5. ročníka

Učebnice sa budú rozdávať v utorok 3. 9. 2019.
          • Letný pobytový tábor vo Vysokých Tatrách (8. 7. – 12. 7. 2019)

• Náš letný pobytový tábor je už niekoľko rokov tradičnou bodkou za uplynulým školským rokom. Ani tento rok nebolo tomu inak a 46 žiakov sa v pondelok 8. júla stretlo pred rajeckým kostolom, aby sa vydali na cestu do penziónu Litvor v Štrbskom Plese.

• Oznam

• Vedúca školskej jedálne oznamuje všetkým stravníkom, že v dňoch 26. a 27. júna (t. j. streda a štvrtok) sa nedá odhlásiť z obeda. Pokiaľ viete, že v tieto dni nebudete v škole, je nutné odhlásiť sa najneskôr v utorok (25. 6.).
            • Výlet 8. A

• 27. – 28. mája naša trieda 8. A strávila spoločné chvíle na chate Vlčia jama v Malých Ledniciach.
            • Duchovná obnova prvákov

• Horúci a slnkom zaliaty piatok 14. jún patril najmladším žiakom našej katolíckej školy.
          • Čo vieš o hviezdach? - celoslovenské kolo

• Jakub Brezáni zo 7. A sa v celoslovenskom kole vedomostnej súťaže Čo vieš o hviezdach? umiestnil na krásnom 4. mieste. Filip Závadský z 9. B obsadil 10. miesto. Obom srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.
            • Hvezdári u nás

• V sobotu bol Medzinárodný deň detí a my sme na ne tiež nezabudli.
            • Výlet 7. A/B Moravský kras - Macocha

• Vybrať miesto školského výletu býva niekedy náročné. Je nutné zohľadniť veľa vecí - od vzdialenosti, náročnosti trasy až po finančné možnosti rodičov.
          • Atletická olympiáda

• Dňa 17. mája 2019 sa v Dubnici nad Váhom uskutočnila atletická Olympiáda cirkevných základných škôl.
            • Púť cirkevných škôl Žilinskej diecézy v Turzovke

• Na Sviatok Nanebovstúpenia Pána sa žiaci ôsmych ročníkov a členovia školského zboru vybrali spolu s triednymi učiteľkami a pánom riaditeľom osláviť tento sviatok slávením eucharistie v spoločenstve zástupcov jednotlivých základných a stredných cirkevných škôl našej diecézy.
            • Duchovná obnova v kláštore sestier redemptoristiek

• Víkend 17. – 19. 5. sme strávili na duchovnej obnove v Kežmarku, v kláštore Sestier redemptoristiek, Reholi Najsvätejšieho Vykupiteľa.
          • Výlet 8. B

• Konečne prišla očakávaná streda, 22.máj 2019 a my sme sa vydali autobusom do Zázrivej. Po vystúpení z diaľkového spoja sme sa ocitli v krásnom horskom prostredí s čistým, ale chladným vzduchom..

• Výlet 5. A

• Slovenské ľudové rozprávky, kto by ich nepoznal!

Možno si ešte spomíname na nejaký obrázok – ilustráciu v knihe.

• Zber papiera

• Dávame do pozornosti, že v dňoch 27. 5. - 30. 5. sa bude na našej škole konať zber papiera a zároveň sa ukončí zber plechovíc. Papier aj plechovice môžete nosiť pred vyučovaním od 7. 00 - 8. 00 hod. a popoludní od 13. 00 - 15. 00 hod. Ďakujeme za vašu aktivitu.
          • Radostná škola s Danielom Hevierom

• Pri surfovaní na internete sme natrafili na projekt známeho slovenského spisovateľa a textára populárnych piesní Daniela Heviera s názvom Radostná škola.